İlçemiz Kaymakamıyken Sakarya / Hendek Kaymakamlığına atanan Sayın Orhan BURHAN veda mesajı yayımladı. Çivril ailesiyle birlikte dolu dolu 5 yılı aşkın bir süre yaşadığına değinen Sayın Kaymakamımız veda mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
        “Çivril’de çok güzel bir 5 yıl yaşadım. Çivril ailesi olarak bu süre içinde güzel günler yaşayıp, yaşattığımızı düşünüyorum. Görev süremin nasıl geçtiğini anlayamadım. Ailece çok sevdiğimiz, kent kültürü yüksek ve konuksever insanların yaşadığı Çivril’in, anılarım içinde çok ayrı bir yeri olacaktır. Görev yaptığım süre zarfında birlikte çalıştığımız, mutluluk, sıkıntı ve yorgunlukları birlikte paylaştığımız atanmış, seçilmiş tüm çalışma arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutluluk dolu başarılı bir ömür dilerken, hepsinden ve tüm halkımızdan haklarını helal etmelerini diliyorum. Yalnız Hendek Kaymakamlığında değil, görev yaptığım her yerde kapım, Çivrillilere açık olacaktır.”
 
 
        Sayın Kaymakamımız Çivril Kaymakamlığına, Aksaray Vali Yardımcılığı’ndan atanan Armağan ÖNAL’ın da çok değerli bir yönetici olduğuna dikkat çekerken, “değerli meslektaşıma Çivril’deki görevi hayırlı uğurlu olsun. Allah, mahcup etmesin. Başarılar diliyorum” dedi.