YENİ YIL MESAJI

Yeni yıl yeni umutlar demektir. Aslında yeni bir yıl aynı zamanda ömürden de bir yıl eksilmesi demektir. Bunun bilincinde olarak geçmişten de, yaşadıklarımızdan da ders alarak geleceğe güvenle, huzurla yol almanın çabası içerisinde olmak gerekiyor.

Cennet gibi bir ülkede yaşıyoruz, bunun değerini bilerek, farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp barış içerisinde kardeşçe yaşadığımız bir yıl olması için hepimiz çaba gösterelim.

2016 yılında İlçemizin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda gelişmesi ve kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması için, kamu, yerel yönetim, özel sektör ve sivil toplum örgütleri ile her zaman ve her platformda işbirliği ve koordinasyon içerisinde Çivril 'imizi daha iyi yaşanılabilir bir kent yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.

2016 yılının, Çivrilli hemşerilerime, yüce milletimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesini diliyorum. Milletçe birlik, beraberlik, kardeşlik ve refah içerisinde daha nice yıllara ulaşmayı temenni ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.