KAYMAKAM BEY ZİYARETLEREDEVAM EDİYOR

Kaymakam Orhan Burhan yaptığı ziyarette Gümüşsu 'da yaşayan vatandaşlara sohbet ederek isteklerini dinledikten sonra evinde yalnız başına yaşayan Emine Gelen isimli yaşlı kadını ziyaret etti.

Tek başına yaşayan Emine Gelen 'in evinin durumunu da inceleyen Kaymakam Orhan Burhan bir süre yaşlı kadınla sohbet ederek dertlerini ve isteklerini dinledi. Yaşlı kadına her türlü yardımı yapacaklarını açıklayan Orhan Burhan 'Devletin her türlü imkânları ile bu tür ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmaya kararlıyız' dedi. Ziyarette konuşan Kaymakam Orhan Burhan 'ilçemizde ikamet edip, yalnız yaşayan vatandaşlarımız var. Zaman zaman bu yaşlılarımızı ziyaret ediyoruz. Bir ihtiyaçları varsa gidermek için çalışıyoruz. Personellerimiz düzenli olarak bu yaşlılarımızın evlerine geliyor ve ihtiyaçlarını tespit ediyor. Hem gıda, temizlik gibi temel ihtiyaçlarını karşılıyoruz hem de bulundukları evin fiziki şartlarını düzeltiyoruz. Bu vatandaşımıza da bugün SYDV tarafından Ramazan ayında dağıtılan erzaklardan getirdik' dedi.

85 yaşındaki Emin Gelen ise, 'Allah devletimizden razı olsun. Bizleri yalnız bırakmıyor' diyerek ziyaretten oldukça memnun olduğunu dile getirdi.