BAŞBAKAN AÇILIŞLAR İÇİN İLÇEMİZDE

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ilçemizde bakanlıklar ve hayırsever işadamalrı tarafından yapımı tamamlanan Beycesultan Türbesi Restorasyonu,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çivril Hizmet Binası, Gümüşsu Kerime Akar Anaokulu, Çevak Anaokulu, Keriman Kamer Anaokulu, Irgılı Atasay Kamer Anaokulu, TMO Ajans Amirliği, Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu'nun toplu açılış törenleri için ilçemize geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Çivril'deki katıldığı törene eşi Emine Erdoğan'da eşlik etti.


Başbakan Erdoğan, İlçemizde çok sayıda bakanlık ve hayırsever işadamı tarafından yapımı tamamlanan, Beycesultan Türbesi Restorasyonu, SGK Çivril Hizmet Binası, Gümüşsu Kerime Akar Anaokulu, Çevak Anaokulu, Keriman Kamer Anaokulu, Irgılı Atasay Kamer Anaokulu, TMO Ajans Amirliği, Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu 'nun toplu açılış törenleri için ilçeye geldi. Katılımın yoğun olduğu töreninde geniş güvenlik önlemleri alındı.


Başbakan Erdoğan konuşmaların ardından toplamda 14 milyona mal olan yatırımların toplu açılış kurdelesini protokol üyeleri ile birlikte kesti. Tören sonunda Başbakan Erdoğan eğitime verdiği katkılardan dolayı Kamer ailesi ve okul yaptıran diğer ailelerin temsilcilerine de teşekkür plaketi verdi. Başbakan Erdoğan, tören sonunda helikopterle ilçeden ayrıldı.